• Darmowa przesyłka
  • Dostawa w ciągu 1-2 dni
  • Darmowy zwrot w ciągu 14 dni

Dywany Beni Ourain

Ostatnimi laty dywany Beni Ourain cieszą się ogromnym powodzeniem. Nic nie przyćmi piękna  marokańskich kilimów i berberyjskich mat. Trendcarpet współpracuje z lokalnym handlarzem dywanów mieszkającym u stóp gór Atlas, który każdego tygodnia skupuje dywany Beni Ourain i Azilal od miejscowych Berberów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom tradycyjne oraz nieco nowsze warianty dywanów Beni Ourain odznaczające się doskonałą jakością – w bardzo korzystnych cenach.

Dywan Beni Ourain – urzekające dzieło sztuki.

Beni Ourain stanowi połączenie wielu różnych plemion berberyjskich. Część z nich przeniosła się do nizinnych części kraju, podczas gdy inni zdecydowali się pozostać w górach Atlas i zajmować się hodowlą owiec znanych z najwyższej jakości wełny, z której wytwarzane są dywany Beni Ourain. Tkaniem dywanów zajmują się zazwyczaj kobiety, które przelewają na nie swoje życiowe doświadczenia, uwieczniając we wzorach naturę, miłość, rodzicielstwo, wiarę i kobiecość. Według lokalnych wierzeń dywany Beni Ourain zapewniają ochronę przed nieszczęściami, z tego też względu w ich wzorach często pojawiają się symbole szczęścia i dobrobytu.

Każdy dywan Beni Ourain jest wyjątkowy.

Nie ma dwóch takich samych dywanów Beni Ourain. W Trendcarpet wykonujemy zdjęcia każdego modelu i udostępniamy je na naszej stronie internetowej. Zamówienia wysyłamy w ciągu 24 godzin.

+ WięcejPokaż mniej
Kolor
Długość
Szerokość
Cena
Sortuj według

Aktualne filtry:

Wyczyść wszystko
Popularne produkty
TRENDCARPET VINTAGE LUXURY TOP 20

Dywany

Pokój

Kolor

Rozmiar

Styl

TC Home

Obsługa klienta

Informacja

SvenskaNorskSuomiDanskEnglishDeutschDeutsch (Österreich)NederlandsNederlands (België)FrançaisFrançais (Belgique)EspañolItalianoPolskiEnglish/EU