Dywany z włókien konopnych i juty

Juta jest mocna, ładna i niedroga. Jej cechy sprawiają, że ten materiał sprawdza się idealnie przy produkcji trwałych dywanów. Najlepsze włókna jutowe są uprawiane i importowane z Bangladeszu. Nasze dywany wykonane są w 100% z naturalnych włókien pochodzących z subkontynentu indyjskiego. Dywany wykonane z tego złotego włókna posiadają naturalny ziemisty odcień, który jest bardzo ceniony w naturalnych dywanach. 

+ WięcejPokaż mniej
Kolor
Długość
Szerokość
Cena
Sortuj według

Aktualne filtry:

Wyczyść wszystko

Odkryj więcej kategorii

DYWAN JUTOWY OKRĄGŁY | DYWAN Z JUTY CHODNIKDYWAN Z JUTY OKRĄGŁY 120DYWAN JUTOWY CZARNYDYWAN Z JUTY 200X300

Najlepsze włókna konopne ze źródeł organicznych

Nasze dywany wytwarzane są w 100% z naturalnych włókien konopnych pochodzących ze źródeł organicznych. Dywany z włókien konopnych posiadają naturalne właściwości antybakteryjne i wysoką odporność na ścieranie. Włókna mają niską zawartość ligniny, dzięki czemu są bardzo miękkie i przyjemne w dotyku.

 

Dywany zaprojektowane z myślą o wszechstronności i długiej żywotności

Konopie są bardzo przyjazne dla środowiska, ponieważ wymagają minimalnej ilości wody do wzrostu. Dywany wykonane z włókna są zwykle nieobrobione, chociaż czasem bywają farbowane. Dzięki ich różnorodności można stosować je w różnych wnętrzach.  

Sprzedajemy również dywany i chodniki ze splotem mieszanym, np. z włókien konopnych i skóry lub juty i bawełny. Pomaga to w łączeniu najlepszych właściwości obu materiałów i zapewnia eleganckie oraz trwałe wykończenie naszych dywanów.

Dywany

Pokój

Kolor

Rozmiar

Styl

TC Home

Obsługa klienta

Informacja

SvenskaNorskSuomiDanskEnglishDeutschDeutsch (Österreich)NederlandsNederlands (België)FrançaisFrançais (Belgique)EspañolItalianoPolskiČeskýEnglish/EUDeutsch (Schweiz)Magyar (Hungary)