• Darmowa przesyłka
  • Dostawa w ciągu 1-2 dni
  • Darmowy zwrot w ciągu 14 dni

Darmowy zwrot w ciągu 14 dni

Jako osoba prywatna masz 14 dni na zwrot. Możesz zwrócić dywan w ciągu 14 dni i otrzymać zwrot pieniędzy. Musisz spakować dywan w taki sam sposób jak był zapakowany przy dostawie. Bardziej szczegółowe informacje można znaleźć w sekcji „Zwroty”. Oferujemy bezpłatną wysyłkę zwrotną wszystkich zamówień na terenie Polski, aby nasi klienci byli w 100% zadowoleni z zakupu. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć w sekcji „Zwroty”.

Zwrot

Wysyłając dywan, najpierw musisz skontaktować się z nami, aby otrzymać e-mail z potwierdzeniem zwrotu.  Obowiązkiem kupującego jest, aby dywan dotarł w nienaruszonym stanie. Upewnij się, że dywan został prawidłowo zapakowany.

Ponosimy wszystkie koszty wysyłki zwrotnej za pomocą naszych etykiet wysyłkowych. Naszym celem jest, aby wszyscy nasi klienci byli całkowicie zadowoleni z dywanów, które zamówili w naszym sklepie. Zapewniamy bezpieczną wysyłkę zwrotną przez DHL.

Po dokonaniu zwrotu, pieniądze zostaną przelane na konto bankowe lub na kartę, z której nastąpiła płatność.

Dywany

Pokój

Kolor

Rozmiar

Styl

Obsługa klienta

Informacja

SvenskaNorskSuomiDanskEnglishDeutschDeutsch (Österreich)NederlandsNederlands (België)FrançaisFrançais (Belgique)EspañolItalianoPolskiEnglish/EU