Informacje o Trendcarpet

Trendcarpet jest częścią Cama-Gruppen AB, która została założona w 2008 roku w Göteborgu w Szwecji. Trendcarpet został wprowadzony na rynek w lutym 2009 roku i od tego czasu firma prężnie się rozwija. Obecnie działamy na rynku skandynawskim, niemieckim, brytyjskim, francuskim, belgijskim, holenderskim i szwajcarskim.

Filozofia Trendcarpet

Filozofią firmy Trendcarpet jest zapewnienie klientom wysokiej jakości dywanów w najlepszej cenie. W naszej firmie, klient jest stawiany na pierwszym miejscu. Kupujący ma odczuwać maksymalne bezpieczeństwo i satysfakcję przed, w trakcie oraz po złożeniu zamówienia w firmie Trendcarpet.

Koncepcja Trendcarpet

Trendcarpet oferuje szeroki i zróżnicowany asortyment, w którym wszyscy nasi klienci powinni znaleźć dywan pasujący do każdego wnętrza. Nasi specjaliści odpowiadający za zakupy uważnie badają to czego oczekują nasi klienci; skupiamy się zawsze na zaspokajaniu potrzeb i gustów.

Jakość Trendcarpet

Trendcarpet kładzie największy nacisk na jakość oferowanych dywanów. Dywany posiadają oznaczenie care and fair trade, co oznacza, że przy produkcji dywanów sprzedawanych w Trendcarpet nie pracują dzieci. Dywany pochodzą z całego świata - ale wszystkie mają jedną wspólną cechę: Są najwyższej jakości i są tworzone przez świadomych trendów oraz utalentowanych projektantów.

Dywany

Pokój

Kolor

Rozmiar

Styl

TC Home

Obsługa klienta

Informacja

SvenskaNorskSuomiDanskEnglishDeutschDeutsch (Österreich)NederlandsNederlands (België)FrançaisFrançais (Belgique)EspañolItalianoPolskiČeskýEnglish/EUDeutsch (Schweiz)Magyar (Hungary)