Kilimy Patchworkowe Vintage

Dywany patchworkowe są wykonywane z 30-90 letnich tureckich dywanów, których części po uprzednim umyciu i poprawkach są zszywane w jedną całość. Producent współpracujący z Trendacarpet, ulokowany w Stambule, podróżuje po całej Turcji, skupując starodawne dywany od handlarzy z niewielkich wiosek. Następnie dywany są zwożone do pralni, po czym przystępuje się do wprowadzania ewentualnych poprawek oraz prostowania, aby ostatecznie zszyć elementy poszczególnych dywanów w jedną całość, czyli Patchwork. Po wykonanej pracy przychodzi czas na rozciąganie dywanu. W tym celu umieszcza się go na stole o odpowiednim rozmiarze, a cała operacja jest wykonywana z należytą ostrożnością – dywan rozciąga się po przekątnej oraz wzdłuż boków, aby uzyskać prostokątny kształt.

 

Natychmiastowa wysyłka przy zamówieniu dowolnego dywanu patchworkowego na Trendcarpet.pl.

Wszystkie dywany patchworkowe są ręcznie tkane i cechują się jakością na najwyższym poziomie. Wszystkie modele w naszej ofercie są dostępne w naszym magazynie i są wysyłane tego samego dnia przy złożeniu zamówienia przed godziną 14.

Cena
Sortuj według

Aktualne filtry:

Wyczyść wszystko

-

Dywany

TC Home

Obsługa klienta

Informacja

SvenskaNorskSuomiDanskEnglishDeutschDeutsch (Österreich)NederlandsNederlands (België)FrançaisFrançais (Belgique)EspañolItalianoPolskiČeskýEnglish/EUDeutsch (Schweiz)Français (Suisse)Magyar (Hungary)