Skóra bydlęca - Największa oferta w Europie

Szukasz eleganckiego dywanu, którym ozdobisz wnętrze swojego domu? Wobec tego mamy dla Ciebie ciekawą propozycję – dywan wykonany z prawdziwej skóry wołowej.

 

Założony w 2008 roku sklep Trendcarpet specjalizuje się w dywanach wykonanych ze skóry wołowej. Współpracujemy z kilkoma dostawcami, a ponieważ skupujemy znaczne ilości skóry, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najkorzystniejszy poziom cenowy na rynku. Zapoznaj się z dwiema kategoriami w naszej kolekcji: Skóra wołowa – brązowo-biała oraz egzotyczna i Skóra wołowa – czarno-biała.

 

Dywany z najwyższej jakości skóry wołowej. 

Zamawiając dywan ze skóry wołowej za pośrednictwem Trendcarpet, możesz mieć pewność, że otrzymasz wyjątkowy produkt, ponieważ nie istnieją dwa takie same wzory.

Ogromną wagę przywiązujemy do jakości skóry wołowej, którą sprowadzamy głównie z Brazylii i Argentyny – krajów słynących z najlepszych tego typu wyrobów. Wszystkie skupowane przez nas skóry są poddawane starannej obróbce zwiększającej ich trwałość i usuwającej zapach. Każda skóra jest fotografowana. Otrzymasz dokładnie ten model,  który widziałeś na zdjęciu. Obszerna dokumentacja zdjęciowa umożliwia naszym klientom dokonanie właściwego wyboru.

Kolor
Sortuj według

Aktualne filtry:

Wyczyść wszystko