Skóra bydlęca - Największa oferta w Europie

Szukasz eleganckiego dywanu, którym ozdobisz wnętrze swojego domu? Wobec tego mamy dla Ciebie ciekawą propozycję – dywan wykonany z prawdziwej skóry wołowej.

 

Założony w 2008 roku sklep Trendcarpet specjalizuje się w dywanach wykonanych ze skóry wołowej. Współpracujemy z kilkoma dostawcami, a ponieważ skupujemy znaczne ilości skóry, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najkorzystniejszy poziom cenowy na rynku. Zapoznaj się z dwiema kategoriami w naszej kolekcji: Skóra wołowa – brązowo-biała oraz egzotyczna i Skóra wołowa – czarno-biała.

 

Dywany z najwyższej jakości skóry wołowej. 

Zamawiając dywan ze skóry wołowej za pośrednictwem Trendcarpet, możesz mieć pewność, że otrzymasz wyjątkowy produkt, ponieważ nie istnieją dwa takie same wzory.

Ogromną wagę przywiązujemy do jakości skóry wołowej, którą sprowadzamy głównie z Brazylii i Argentyny – krajów słynących z najlepszych tego typu wyrobów. Wszystkie skupowane przez nas skóry są poddawane starannej obróbce zwiększającej ich trwałość i usuwającej zapach. Każda skóra jest fotografowana. Otrzymasz dokładnie ten model,  który widziałeś na zdjęciu. Obszerna dokumentacja zdjęciowa umożliwia naszym klientom dokonanie właściwego wyboru.

Kolor
Sortuj według

Aktualne filtry:

Wyczyść wszystko

Dywany ze skóry wołowej – Trendcarpet. Największy wybór dywanów ze skóry wołowej w Polsce.

Skóry wołowe oferowane przez Trendcarpet są sprowadzane bezpośrednio z garbiarni w Brazylii, Argentynie i Kolumbii. Ameryka Południowa słynie z doskonałych tego typu wyrobów. Prawdziwa skóra wołowa jest zawsze niepowtarzalna, ponieważ nie istnieją dwa takie same wzory. To esencja elegancji i stylu, która wzbogaci każde wnętrze. Wszystkie skóry wołowe w Trendcarpet charakteryzują się najwyższym poziomem jakości: 1A. 

  

Dywan ze skóry wołowej – arcydzieło, które wzbogaci wnętrze Twojego domu.

Trendcarpet oferuje największy wybór skór wołowych. Jeśli interesuje Cię jakiś konkretny kolor lub wzór, wybierz jedną z poniższych kategorii:

 

» Skóra wołowa: brązowo-biała/egzotyczna             

 

»Skóra wołowa- Brązowo-biała 

»Skóra wołowa - Beżowa, szara oraz biała

»Skóra wołowa- Trójkolorowa (czarna/brązowa/biała)

»Skóra wołowa- Egzotyczna (unikalne połączenie różnych kolorów oraz wzorów)

 

» Skóra wołowa: czarno-biała

 

»Skóra wołowa - Czarna

 

Wszystkie skóry wołowe cechują się jakością na najwyższym poziomie. Trendcarpet współpracuje tylko z dostawcami skóry o jakości 1A. Garbiarnie w Ameryce Południowej posiadają ogromne doświadczenie w tworzeniu trwałych i estetycznie wykonanych dywanów.

 

Zamówienia na dywany ze skóry wołowej złożone przed godziną 14 są wysyłane tego samego dnia.

Wszystkie dywany ze skóry wołowej wyświetlane na stronie są dostępne w naszym magazynie. Zamówienia złożone przed godziną 14 (od poniedziałku do piątku) są wysyłane tego samego dnia. Zamówienia złożone w ciągu weekendu są wysyłane w poniedziałek. W Trendcarpet masz możliwość bezpiecznej płatności na fakturę (najpierw otrzymujesz zamówiony dywan ze skóry wołowej, a tydzień później fakturę), płatności kartą, przelewem bankowym lub przez PayPal.

Dywany

Pokój

Kolor

Rozmiar

Styl

TC Home

Obsługa klienta

Informacja

SvenskaNorskSuomiDanskEnglishDeutschDeutsch (Österreich)NederlandsNederlands (België)FrançaisFrançais (Belgique)EspañolItalianoPolskiČeskýEnglish/EUDeutsch (Schweiz)Magyar (Hungary)