Dywan ze skóry wołowej - Biało-Czarny

Skóra krowia czarno-biała od Trendcarpet pochodzi z Ameryki Południowej (Brazylia, Kolumbia i Argentyna), gdzie znajduje się jakość, trwałość i najpiękniejsze wzory. Wzory na czarno-białych skórach krowich mogą się bardzo różnić. Wszystko od całkowicie czarnego grzbietu, gdzie tylko boki skóry są białe, do skór, gdzie wzór jest bardziej równomiernie podzielony między czarny a biały, po typ skóry zdominowany przez biały z tylko kilkoma plamami czerni. Fotografujemy każdą pojedynczą skórę i, gdy składasz zamówienie, otrzymujesz dokładnie skórę, którą widzisz na zdjęciu.

Skóra krowia czarno-biała - tutaj znajdziesz największy wybór w Europie.

Kolor
Cena
Sortuj według

Aktualne filtry:

Wyczyść wszystko

Zamów swoją czarno-białą skórę krowią już dziś.

W tej kategorii znajdziesz nasze skóry z czarno-białymi wzorami. Jeśli szukasz skóry krowiej biało-brązowej lub egzotycznej, beżowej lub szarej, możesz łatwo znaleźć ją z górnego lub lewego menu.

Zamawiając dywan ze skóry wołowej za pośrednictwem Trendcarpet, możesz mieć pewność, że otrzymasz wyjątkowy produkt, ponieważ nie istnieją dwa takie same wzory.

Ogromną wagę przywiązujemy do jakości skóry wołowej, którą sprowadzamy głównie z Brazylii i Argentyny – krajów słynących z najlepszych tego typu wyrobów. Wszystkie skupowane przez nas skóry są poddawane starannej obróbce zwiększającej ich trwałość i usuwającej zapach. Każda skóra jest fotografowana. Otrzymasz dokładnie ten model,  który widziałeś na zdjęciu. Obszerna dokumentacja zdjęciowa umożliwia naszym klientom dokonanie właściwego wyboru.

Dywany

Pokój

Kolor

Rozmiar

Styl

TC Home

Obsługa klienta

Informacja

SvenskaNorskSuomiDanskEnglishDeutschDeutsch (Österreich)NederlandsNederlands (België)FrançaisFrançais (Belgique)EspañolItalianoPolskiČeskýEnglish/EUDeutsch (Schweiz)Magyar (Hungary)