Dywan ze skóry wołowej - Brązowo-biała/egzotyczna

Ameryka Południowa ma wiele do zaoferowania, jeśli chodzi o skóry krowie w kolorach brązowo-białych i egzotycznie wzorzyste, a Trendcarpet pokrywa je wszystkie. W tej kategorii znajdziesz wszystko od klasycznej skóry krowiej biało-brązowej, skóry Hereford, Tricolor z jej uderzającym mieszankiem brązowo-czarnym, bardzo popularnej skóry Tricolor Exotic z białym tłem i wzorem brązowo-czarnym. Dostępne są także skóry w jednolitym brązowym i beżowym.

Dywany ze skóry krowiej - oto największa oferta w Europie.

Trendcarpet zawsze ma na stanie między 500 a 1000 skór krowich i fotografujemy wszystkie skóry, które otrzymujemy, więc klienci będą dokładnie wiedzieć, jak będzie wyglądała zamówiona skóra krowia w domu. W tej kategorii znajdziesz wszystkie biało-brązowe i egzotyczne skóry krowie na naszym stanie; z lewego lub górnego menu łatwo możesz przejść do kategorii pokazującej Twój ulubiony wzór.

Cena
Sortuj według

Aktualne filtry:

Wyczyść wszystko

Dywany

Pokój

Kolor

Rozmiar

Styl

TC Home

Obsługa klienta

Informacja

SvenskaNorskSuomiDanskEnglishDeutschDeutsch (Österreich)NederlandsNederlands (België)FrançaisFrançais (Belgique)EspañolItalianoPolskiČeskýEnglish/EUDeutsch (Schweiz)Magyar (Hungary)