• Darmowa przesyłka
  • Darmowy zwrot 
  • Dostawa w ciągu 1-2 dni
  • 14 dni na anulowanie zamówienia

Powrót włochatych dywanów

Powrót włochatych dywanów

Choć włochate dywany wywodzą się z czasów starożytnych Greków, to obecnie są synonimem amerykańskiego stylu życia i kultury z lat 60 i 70 i często były łączone z beztroskimi hipisami oraz pokoleniem tamtych czasów. Niezwykły wygląd, puszysty materiał i miękkość w dotyku sprawiły, że ten typ dywanu stał się bardzo popularny na całym świecie. Jednakże w latach 80 włochate dywany zaczęły tracić na swojej popularności, ponieważ kojarzyły się z epoką hipisowską i wydawały się symbolem minionej epoki.

Na szczęście w dzisiejszych czasach włochate dywany doczekały się spektakularnego powrotu. Pomimo faktu, iż przez pewien czas ten typ dywanu był w stanie uśpienia, powrócił do mody odcinając łatkę tradycyjnego hipisowskiego dywanu i stał się modnym dywanem zapewniającym niesamowitą wygodę. Z upływem czasu ludzie zdali sobie sprawę, że włochate dywany dodają dużo szczegółowości i tekstury do pokoju, a zarazem sprawiają, że pomieszczenie staje się bardziej przytulne i wygodne. Obecnie istnieje wiele rodzajów włochatych dywanów, które mogą pasować do wielu różnych pomieszczeń. Od neutralnego koloru do nowoczesnych wzorów, do każdego pokoju z pewnością znajdziesz odpowiedni włochaty dywan.

Jeśli nigdy nie czułeś pod nogami włochatego dywanu, to masz czego żałować. Kiedy Twoje stopy dotkną powierzchni włochatego dywanu, będziesz chcieć zanurzyć w nim stopy, aby poczuć miękką teksturę i włókna oraz docenisz wygodę i miękkość, jaką daje tego typu dywan. Nie wspominając już, że ten typ dywanu redukuje również hałas. Zamiast słyszeć z daleka kroki, możesz niemal prześliznąć się po dywanie jak ninja. Dywan działa podobnie jako izolator, absorbując hałas, a Twój dom stanie się spokojniejszy, cichszy i zapewni odpowiedni relaks.

Jeśli chcesz stworzyć w swoim pokoju komfortową atmosferę, wybór włochatego dywanu to strzał w dziesiątkę. Dzięki miękkiej i wygodnej fakturze nadaje się idealnie do pokoju dziecięcego. Luksusowy styl dywanu sprawia, że pasuje praktycznie do każdego pokoju. Nasze dywany oferujemy w szerokiej gamie rozmiarów i kolorów. Niezależnie czy potrzebujesz włochatego dywanu do salonu, czy kuchni, możesz mieć pewność, że tutaj znajdziesz odpwoiedni dywan dla siebie.

Powrót na rynek włochatych dywanów jest historią samą w sobie. Sprawdź naszą ofertę włochatych dywanów, a z pewnością znajdziesz taki, który będzie idealnym rozwiązaniem na Twoje potrzeby.2019-03-28

Dywany

Pokój

Kolor

Rozmiar

Styl

Plakaty

Obsługa klienta

Informacja

SvenskaEnglishDeutschSuomiNorskDanskEspañolFrançaisNederlandsItalianoPolski