Dywan ze skóry wołowej - Czarny

Czarna skóra krowia jest bardzo popularnym wyborem. Gładkie czarne skóry krowie od Trendcarpet pochodzą z Ameryki Południowej, gdzie importujemy je bezpośrednio z garbarni z wieloletnim doświadczeniem w obróbce i przetwarzaniu skór krowich, aż stają się trwałymi, wytrzymałymi i przede wszystkim pięknymi dywanami do układania na podłodze.

Największy wybór czarnych dywanów ze skóry krowiej.

Poniżej znajdziesz naszą gamę czarnych skór krowich, ale jeśli szukasz innego wzoru na swoim dywanie ze skóry krowiej, możesz łatwo go znaleźć w górnym menu, skąd możesz przejść do naszych biało-brązowych, egzotycznych lub jasnych skór krowich.

+ WięcejPokaż mniej
Kolor
Typ
Styl
Cena
Sortuj według

Aktualne filtry:

Wyczyść wszystko

Zamawiając dywan ze skóry wołowej za pośrednictwem Trendcarpet, możesz mieć pewność, że otrzymasz wyjątkowy produkt, ponieważ nie istnieją dwa takie same wzory.

Ogromną wagę przywiązujemy do jakości skóry wołowej, którą sprowadzamy głównie z Brazylii i Argentyny – krajów słynących z najlepszych tego typu wyrobów. Wszystkie skupowane przez nas skóry są poddawane starannej obróbce zwiększającej ich trwałość i usuwającej zapach. Każda skóra jest fotografowana. Otrzymasz dokładnie ten model,  który widziałeś na zdjęciu. Obszerna dokumentacja zdjęciowa umożliwia naszym klientom dokonanie właściwego wyboru.

Dywany

TC Home

Obsługa klienta

Informacja

SvenskaNorskSuomiDanskEnglishDeutschDeutsch (Österreich)NederlandsNederlands (België)FrançaisFrançais (Belgique)EspañolItalianoPolskiČeskýEnglish/EUDeutsch (Schweiz)Français (Suisse)Magyar (Hungary)